Menu SCENTLINQ™ Website Logo

mekanlar koku ile konuşur…

profesyonel koku difüzyon teknolojileri & kurumsal koku çözümleri

Temel bir duyuya sıradışı bir yaklaşım…


Kokunun marka algılamasını ve satın alma davranışını etkilediği son yıllarda yapılan çeşitli araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Bu araştırmalar ayrıca, insanların koku duyusu hafızasının diğer tüm duyularından çok daha güçlü olduğunu da kanıtlamıştır.


Kurumsal profesyonel ortam kokulandırma alanına, yeni ve farklı bir açıdan bakıyoruz. Yukarıda bahsedilen kurumsal kimlik, marka ilişkilendimesine ilave ve daha önemli olarak, kokuya bir iç mimari aracı, dekoratif bir element olarak yaklaşıyoruz. Başka bir deyişle, kokuyu bir iletişim aracı olarak kullanıyoruz. Bu yüzden doğru koku seçimi, kokuların tasarım ve üretim kalitesi işimizin en önem gösterdiğimiz parçasıdır. Tabii ki mükemmel müşteri ilişkileri ve saha servis yönetimine gösterdiğimiz özeni de mevcut seçkin müşterilerimizden duymalısınız…


2008 yılında İstanbul’da ki şirket merkezimiz ve üretimimiz ile başlayan maceramız, 2013 yılında ABD’ de açtığımız ofis ve depomuzla devam etmekte, ve 2014 yılı itibari ile 42 ülkede de distribütörlerimizle birlikte varız. Bizi tercih eden müşterilerimiz arasında Four Seasons Hotel Cenevre ve Istanbul, Tommy Hilfiger, Disneyland Orlando, Vakko, Burberry, BMW, Aston Martin, ING Amsterdam, ICC Hong Kong, Qatar National Bank.. ve liste yüzlerce global marka ile devam ediyor.


Neden Türkiye ve dünyada bu kadar başarılıyız? Sizin markanız için de neler yapabiliriz? Arayın konuşalım…

image

Diğerleri sadece ürün satışını ön plana çıkarırken, biz teknik kurulum ve saha servis kalitesini önemsiyor ve mükemmel müşteri ilişkileri ilkemizi vurguluyoruz… Kalitesi global olarak kabul edilmiş koku difüzyon sistemlerimiz ve koku koleksiyonumuzun, harika bir hizmet anlayışı ile servis edilmemesinin anlamsız olduğunun farkındayız…Tabii ki müşterilerimiz de aynı fikirde..


Devamını oku
image

Patentli mikro difüzyon teknolojimiz ile ürettiğimiz profesyonel koku sistemlerimiz, tüm detayları incelikle tasarlanmış ve koşulsuz garantimiz ile servis edilmektedir. İleri difüzyon teknolojimiz ve üç değişik koku sistemimiz sadece büyük alanlar için değil, bireysel kullanım için de tercih edilmektedir.


Devamını oku
image

En iyi müşterilere hizmet verebilmek için, en iyi parfümörler ve en kaliteli koku üreticileri ile çalışmalıyız dedik… Koku koleksiyonumuzdaki kokuları, Almanya ve İsviçre’de ki, dünyada en iyiler arasında bulunan iki koku firmasına ürettirip ithal etmekteyiz.


Devamını oku